20 мільйонів людей можуть померти від голоду у найближчі півроку

В Ємені, а також у трьох країнах Африки – Нігерії, Сомалі та Південному Судані – у найближчі півроку від голоду можуть померти 20 мільйонів чоловік. Це може статися, якщо не прийняти термінові заходи по запобіганню цієї гуманітарної катастрофи.

Про це заявив генеральний директор Продовольчої і сільськогосподарської організації (ФАО) Жозе Граціану да Сілва на 165-ї сесії цього підрозділу ООН.

"Голод не просто вбиває, він веде до соціальної нестабільності, а також кидає людей в порочне коло бідності і залежності від зовнішньої допомоги, які зберігаються протягом десятиліть", – заявив Жозе Граціану да Сілва, повідомляє Центр новин ООН.

20 мільйонів осіб, про яких йдеться, знаходяться на грані голоду через посухи і конфлікти в їх країнах. Голод вже став реальністю в деяких частинах Південного Судану.

Да Сілва повідомив членам ради ФАО, що під час тижневої сесії він надасть їм інформацію про масштаби продовольчих криз у кожній окремій країні та запропонує пакет заходів, необхідних для запобігання катастрофи.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також