Підтримати нас

16 країн закликали Україну захищати права ЛГБТІ-спільноти

18 травня 2018 08:00
180
Поширити:

Посли 16 держав, а також глава Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі закликали Україну підтримувати рівність, гідність і верховенство права та забезпечити права ЛГБТІ-спільноти.

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на спільну заяву з нагоди Міжнародного дня протидії гомофобії та трансфобії.

Заяву підписали посли Австралії, Австрії, Бельгії, Кіпру, Данії, Канади, Європейського Союзу, Фінляндії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Португалії, Швеції, Швейцарії, Великобританії та США

"Україна досягла помітного прогресу у визнанні та захисті прав людини, але ця робота ще не завершена. Ми закликаємо Україну, спираючись на ці успіхи, і надалі підтримувати рівність, гідність і верховенство права для всіх... Міжнародне співтовариство, як і раніше, прихильне безпеці лесбійок, геїв, бісексуальних, транссексуальних і інтерсекс- українців і українок, їхніх друзів, рідних і всіх прихильників толерантності та рівності в Україні", – йдеться в заяві.

Дипломати підкреслили, що цінності толерантності і поваги до різноманітності є базовими для відкритих, демократичних суспільств.

"Ми ще раз підтверджуємо нашу підтримку реалізації національної стратегії з прав людини та відповідного плану дій, у тому числі – подальших кроків у сфері боротьби з дискримінацією для ЛГБТІ-громадян та боротьби із злочинами на ґрунті ненависті за ознакою сексуальної орієнтації", – зазначили посли.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ