Восьминіг із Флориди малює картини і став популярним у соцмережах

Восьминіг із Флориди малює картини і став популярним у соцмережах

В акваріумі Флориди (США) живе безліч цікавих морських тварин, але одним з них співробітники особливо пишаються - восьминіг на прізвисько Фараллон.

Нещодавно він відкрив всім свої художні таланти і намалював відразу дві картини.

Працівники акваріуму вирішили дати восьминогу помалювати для того, щоб йому було не нудно. Тихоокеанські восьминоги - досить розумні істоти, тому для комфортного життя в неволі їм потрібен широкий спектр занять: від ігор і головоломок до малювання.

”Ми вперше дали Фараллон можливість помалювати, і його дуже зацікавили полотна, він захоплено розтирав фарбу, використовуючи щупальця і ​​присоски” - розповідає морський біолог Хеллі Міллер.

На подив усіх працівників, восьминіг Фараллон створив синьо-фіолетові шедеври з допомогою працівника акваріума. Жінка тримала перед восьминогом покриті фарбою полотна, загорнуті в пластик, який був бар'єром для чіпких присосок морського мешканця.

Після виявлення таланту співробітники акваріума оголосили конкурс серед користувачів соцмереж: вони мали написати свій улюблений факт про восьминогів, пише Foxnews.  Двоє переможців отримають витвори мистецтва від морського таланта. 

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...