Росія назвала розстріл колони ООН пожежею

Авіація Росії та Сирії не завдавала ударів по гуманітарній колонні ООН біля міста Алеппо. Про це заявив представник міноборони РФ Ігор Конашенков, передає Інтерфакс.

"Ми уважно вивчили відеозйомки так званих "активістів" з місця подій і не знайшли ніяких ознак потрапляння по автоколоні будь-яких боєприпасів. Відсутні відповідні воронки, автомобілі не мають пошкоджень корпусу і розломів конструкцій від вибухової війни авіабоепріпаса ", - зауважив представник відомства.

Знищення частини вантажівок конвою ООН російські військові пояснюють "пожежею, яка дивним чином почалася одночасно з проведенням масштабного наступу бойовиків на Алеппо".

Представник міноборони РФ також заявив, що повстанцям було відомо місцезнаходження гуманітарного конвою ООН.

Нагадаємо, у понеділок, 19 вересня російська та сирійська авіація завдала удару по гуманітарній колоні ООН поблизу сирійського міста Алеппо. У відповідь на це всесвітня організація тимчасово згорнула гуманітарні операції в країні, яка потерпає від 5-річної громадянської війни. За даними "Червоного хреста", в результаті нападу загинула 21 людина.

У заяві прес-служби представники ООН назвали цей безпрецедентний напад військовим злочином.

Відео очевидців.

Нагадаємо, у понеділок, 19 вересня російська та сирійська авіація завдала удару по гуманітарній колоні ООН поблизу сирійського міста Алеппо. У відповідь на це всесвітня організація тимчасово згорнула гуманітарні операції в країні, яка потерпає від 5-річної громадянської війни. У заяві прес-служби представники назвали цей безпрецедентний напад військовим злочином.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини