Прокуратура притягне до відповідальності колишнього керівника Херсонської ТЕЦ

Прокуратура притягне до відповідальності колишнього керівника Херсонської ТЕЦ

Херсонська ТЕЦ - державне енергопостачальне підприємство, яке в останні роки ніяк не можна назвати особливо успішним. Усілякі біди звалюються на ТЕЦ з неабиякою регулярністю.

Багатомільйонні борги, надзвичайна зношеність обладнання і мереж, плинність кадрів - ось далеко не повний перелік усіх неприємностей, з якими доводиться мати справу менеджерам компанії. А тут ще "корупційна складова" дає про себе знати.

У всякому разі, привід знову поговорити про корупцію дають співробітники Херсонської обласної прокуратури.

Згідно з повідомленням на сайті Офісу Генпрокурора, днями херсонські прокурори повідомили про підозру колишньому директору ТЕЦ. Підозрюється він у службовій недбалості, що призвела до важких для держави наслідків. Як встановило слідство, у 2018 році фігурант не забезпечив належний контроль щодо дотримання проєктних рішень та вимог державних стандартів, будівельних норм і правил.

"Також він не перевірив фактично виконані суб'єктом господарювання роботи з теплової ізоляції частини тепломагістралі, погодивши і підписавши акт, в якому вартість проведених робіт не відповідала кошторисній документації та вимогам будівельних норм", - відзначають в обласній прокуратурі.

Внаслідок зазначених дій державі було завдано збитків на 1,4 мільйона гривень.

Тепер приймається рішення про подальше просування матеріалів справи до суду.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини