Помпео розкритикував дії Росії, Ірану та Китаю

Держсекретар США Майк Помпео під час виступу на 56-й Мюнхенській конференції з питань безпеки, де раніше затвердили 12 кроків,  які сприятимуть посиленню безпеки на території України, а також у євроатлантичному регіоні, заявив, що США надають Україні військову допомогу задля захисту від агресивних дій з боку Росії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє  DW.

“Росія захопила Крим та частини східної України та Грузії. США озброюють Україну, щоб допомогти цій сміливій країні захищатися від російської агресії”, – зазначив він.

Держсекретар США також пригадав, як під час свого візиту до Києва наприкінці січня він відвідував військовий госпіталь, де поранений український офіцер подарував йому на згадку нашивку своєї військової частини. “І це мені нагадало про те, що заради суверенітету потрібно боротися, і боротися разом”, – зауважив Помпео.

Він також розкритикував дії Росії, Ірану та Китаю.

“Деякі країни все ще прагнуть створювати імперії (…) Зараз, більше ніж через тридцять років з часу падіння (Берлінської) стіни, країни, які не поважають суверенітет, все ще загрожують нам”, – наголосив Помпео. Він також зауважив, що Росія займається дезінформацією, “намагаючись нацькувати наших громадян один на одного”.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини