Хто з херсонських перевізників їздить ввечері?

Вечірнього графіку руху дотримуються не всі перевізники.

Опублікованого руху громадського транспорту у вечірній час найкраще дотримуються перевізники ПФ "МІС", ФОП "Присяжний", ПП "Союзавто" та КП "Херсонкомунтранссервіс". Такі дані подало управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв'язку Херсонської міської ради, передає сайт міськради

При цьому, зазначають, що аналіз дотримання вечірнього розкладу руху здійснюється наразі лише на підставі даних із працюючих трекерів на маршрутах та не враховує можливі рейси автобусів, які трекерами не обладнані. 

Найбільш складна ситуація із дотриманням вечірнього розкладу у ПП "Корнет-Стиль" та ПАТ "Ремопобуттехніка". Вони найгірше дотримувались заданих інтервалів руху та часто не виходили на лінії після 20:00. 

Повноцінний контроль за рухом транспорту у вечірній час заважає здійснювати відсутність трекерів на автобусах. На сьогодні транспортним управлінням, КУ "Диспетчерська служба автоматизованого контролю" та підприємствами-перевізниками ведеться постійна робота щодо доведення кількості трекерів у співвідношенні до кількості автобусів на лінії до 100%.

Нагадаємо, херсонські перевізники планували збільшити графік руху до 23:00. 

Також в Херсоні відродили 42 маршрут. 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини