Херсонський пансіонат “Медик” став режимним об’єктом

Комунальна установа «Медичний «Медик»» Херсонської обласної ради стала режимним об’єктом окупантів та колаборантів. Будівлю охороняють військові, вони ретельно перевіряють документи та речі відвідувачів місцевої їдальні.

Нагадаємо, пансіонат розташовано у затишному кутку центру Херсона (вул. 295 Стрілецької дивізії, 21), поряд з діагностичним центром, обласною лікарнею (шпиталем для ветеранів), стоматологічною клінікою, салоном краси. Неподалік - дитяча обласна лікарня.

До окупації міста тут мешкали або відпочивали медичні працівники й хворі, які приїздили з віддалених районів в обласний центр на лікування чи обстеження.

Фото з офіційної сторінки пансіонату у Фейсбук

Номери були оснащені усім необхідним для комфортного перебування  - мультимедійною системою, кондиціонерами. На території також розташована їдальня, є банкетний зал, гаражі.

Два роки тому херсонські ЗМІ писали, що пансіонат хочуть “прибрати до рук” віталій булюк та його оточення. Тоді він був заступником голови Херсонської обласної ради.

У квітні 2022 року булюк допомагав загарбникам захопити будівлю однієї з міських рад на території області, переконував місцевих мешканців не протидіяти окупантам роздавати так звану "гуманітарну допомогу". У травні 2022 року окупаційна влада “призначила” віталія булюка одним з "заступників" голови адміністрації володимира сальдо. А в серпні він обійняв посаду так званого “голови військово-цивільної адміністрації Херсонської області”. 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини