Голова Херсонської ОДА підбив підсумки ремонту автошляхів у 2020 році

На останньому щотижневому брифінгу, який провів тимчасово виконуючий обов'язки голови облдержадміністрації Сергій Козир для місцевих журналістів, значну увагу було приділено підсумку ремонту автошляхів області у 2020 році.

Керівник ОДА зазначив, що у 2020 році на Херсонщині відремонтовано 105 км доріг державного значення та 128 км – місцевих.

Це у 8 разів більше ремонтів доріг, ніж у 2019 році. Зокрема, на 1 млрд 258 млн грн профінансовано роботи з капітального та поточного ремонту доріг загального користування державного значення.

У ОДА зазначають, що більшість доріг не ремонтувалися останні 30-40 років. Але остаточного плану на ремонт автошляхів у цьому році Державним агентством автомобільних доріг поки ще не сформовано.

Проте, серед пріоритетних на Херсонщині залишається ремонт автошляхів:

  • Т-0403 «Мар’янське – Берислав»,
  • Р-47 – «Нова Каховка – Генічеськ»,
  • Т-2207 – «Велика Олександрівка - Високопілля», ремонт 9 мостів.

На виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах у 2021 році передбачено кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на загальну суму 489,4 млн грн.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини