Заряджання MagSafe 3 ідеально підходить для лінійки MacBook

Зовсім недавно на вітринах почали з'являтися нові макбуки, які вразили своїх користувачів своєю потужністю і багатьма цікавими фішками. Але що також цікаво, що серед величезної кількості змін, ноутбук також має роз'єм живлення magsafe 3, який дійсно здивував багатьох користувачів.

На відміну від попередніх моделей, цей роз'єм порту довгастий і вузький. Однак, працює він, так само як і в старих моделях. Він швидко приєднується та від'єднується від корпусу Макбука, що додає пристрою пасивної безпеки. Адже ніхто не хоче, трохи зачепивши свій MacBook, побачити його розбитим на підлозі. Розглянемо всі характеристики даного зарядного пристрою, а також його сумісність з певними моделями.

Опис MagSafe 3

Зарядка usb c magsafe 3 хоч і працює так само, як на попередніх моделях, але все ж таки має ряд значних відмінностей. Шнур на цій зарядці не вбудований, а окремий. З одного боку кабель має конектор із магнітом, а з іншого – порт USB-C. Тож пошкодивши шнур, можна без проблем купити новий.
Та й матеріали, які використовуються для створення кабелю, теж змінилися. Зараз кабель роблять із плетеного текстилю. Завдяки своїм властивостям, цей матеріал може похвалитися своєю міцністю, успішно протистоїть тертю, переламуванню та зносу. Коли пристрій заряджається, світлодіод світиться оранжевим кольором. Ну, а коли повністю заряджено – зеленим.

Сумісність MagSafe 3 з MacBook

Для моделей Макбук 14 Про існує два види зарядних адаптерів, залежно від початкової кількості ядер:

  • M1 Pro 8 ядерний — використовується зарядний пристрій потужністю 67 Вт.
  • M1 Pro 10 ядерний та M1 Max — використовується зарядний пристрій з потужністю 96 Вт.

Для Макбуків 16 Про зарядний пристрій має потужність 140 Вт.

Наданий кабель usb c magsafe 3 має стандартну довжину 2 метри. Але, звичайно ж, можна легко докупити ще кабель необхідної довжини, якщо вам не вистачатиме стандартної довжини!

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також