Майже 12 метрів: у Черкасах заплели найдовшу в Україні косу

Черкаси поповнили власну  скарбничку рекордів. Цього разу не присідали, і навіть не віджималися, а заплітали найдовшу в Україні косу. Її творили півтори години на волоссі 30 черкащанок. У підсумку черкаська коса вийшла завдовжки аж 11 метрів 88 сантиметрів, передає УНН.

До встановлення рекорду долучилося 30 дівчаток, найменшій з яких всього лише 5 років. Всіх їх об'єднувала довжина власного волосся - у них воно до пояса, а то й довше.

Всіх дівчат посадили в рядок і їхнє волосся заплели у єдину косу, яку потім прикрасили жовтою та блакитною стрічками. Над створенням спільної для всіх учасниць зачіски працювало 8 перукарів. Довжину їхньої роботи виміряла керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

"Черкаси продовжують дивувати своїми рекордами. І сьогодні ми маємо дуже надзвичайний рекорд - найдовша коса сплетена з найбільшої кількості волосся дівчат. Учасниць навіть більше, ніж ми планували, - говорити Лана Вєтрова. - І в них дуже хороше і здорове волосся".

Досі, говорить Лана Вєтрова, був лише дещо схожий рекорд, коли заплітали волосся десяти моделям.

"А в Черкасах вийшла найдовша у Україні коса, - говорить керівник Національного реєстру рекордів. - І, можливо, цей рекорд стане стимулом для українок, щоб коса повернулася в моду."

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також