Підтримати нас

“Зумофоби”, “експресіоністи”, “лузери” і “Марковное поле”: що відбуватиметься в новому “Тотемі”?

25 лютого 2021 16:00
1,154
Поширити:

За своє 25-річне існування херсонська громадська організація Центр молодіжних ініціатив "Тотем" зазнала ряду змін, і кожен новий етап розвитку необхідно було "запускати" за допомогою колективного мозкового штурму активістів.

На початку 2021-го прийшов час вчергове оновити банк ідей і тих самих творчих ініціатив.

Річ у тому, що "Тотем" збирається активно використовувати своє старе-нове приміщення для найрізноманітніших артпроєктів, при цьому мається на увазі, що простір для втілення творчих експериментів має працювати практично щодня.

Щоб з'ясувати, що ж саме має відбуватися на новому етапі діяльності організації, днями херсонські журналісти, літератори, драматурги, музиканти, дизайнери, кінематографісти та інші артдіячі зібралися на черговий "brain storm".

Вирішити (принаймні, поки що попередньо, у вигляді накидання ідей у "банку") пропонувалося два питання:

  1. як може функціонувати приміщення саме по собі;
  2. що саме буде в ньому відбуватися.

Як і належить творчим людям, вони озвучили цілу купу пропозицій, з яких, як мінімум половина, напевно, буде незабаром втілюватися. З екзотичних ідей: заснувати "клуб ненависників зуму", або зумофобів - з урахуванням, що в пору коронавірусної пандемії регулярне спілкування онлайн неабияк втомило митців, у тому числі херсонських, тому непогано було б знову зустрічатися наживо.

Ще одна думка - заснувати щось на кшталт гуртка шанувальників херсонського примітивістського мистецтва і кулінарних артвишукувань, назвавши його "Експрессо" (за безграмотною вимовою цього методу приготування кави). Своєю чергою, адептів цього об'єднання запропоновано називати "експресіоністами".

Ще одне цікаве починання - "музей одного лузера", в якому збиралися б найневдаліші херсонські історії. Цікаво, що присутні зійшлися на думці - в цей "музей" найвідоміший городянин-невдаха  якраз і не потрапить - саме тому, що він лузер!

Звичайно ж, звучали ідеї про організацію найрізноманітніших лекцій, виставок, камерних концертів на кшталт "квартирників", фото- і відеосесій. У низці цих подій окремо буде стояти діяльність драматургічної лабораторії "Марковное поле" під головуванням відомого автора Євгена Марковського. У рамках цього проєкту будуть проводитися читання текстів сучасних авторів (і не тільки херсонських), а також всім охочим можна буде безкоштовно відвідувати майстер-клас самого Євгена.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ