Збірна України провела останній спаринг перед Євро

08 червня 2021 09:29
1,008

Лічені дні залишилося провести любителям футболу до старту Чемпіонату Європи.

У ці останні миті європейські збірні проходять посилену підготовку, граючи багато товариських матчів.

Збірна України - не виняток. У понеділок, 7 червня, синьо-жовта дружина зіграла свій останній поєдинок перед Євро. У Харкові українці зустрічали збірну Кіпру.

У цілому матч склався дуже вдало для української команди, яка створювала багато моментів. Щоправда, голів чекати довелося досить довго. Нарешті, на 36 хвилині захисник гостей Панайоту припустився грубої помилки і змушений був збивати Зубкова в своєму штрафному майданчику, за що арбітр призначив пенальті, а кіпріота - видалив із поля. Ярмоленко спокійно реалізував одинадцятиметровий. А вже в доданий час після гри рукою суддя з Латвії поставив ще одну "крапку", і цого разу точним був Олександр Зінченко.

Після перерви Україна не зменшувала оберти. Вдало увійшов у гру Марлос, який став асистентом у двох чергових гольових моментах. Пасами бразильця-українця скористалися Яремчук і Ярмоленко.

Підсумок - 4:0, і збірна з оптимізмом дивиться на початок Євро. У першому матчі Україна зустрінеться з командою Нідерландів на її полі.