Підтримати нас

З російського полону звільнили 106 українців, серед них є двоє херсонців

Vgoru
25 травня 2023 16:06
1,320
Поширити:

Сьогодні з російського полону вдалося повернути 106 українських військових. Усі вони захищали Україну на Бахмутському напрямку. Серед звільнених із полону є двоє херсонців.

Про це повідомляє Херсонська ОДА.

У результаті обміну додому повернулися вісім офіцерів та 98 військовослужбовців рядового та сержантського складу. З визволених воїнів 68 вважалися зниклими безвісти. Також репатріювали три тіла: двох іноземців та українки.

Серед звільнених військовослужбовців 98 належать до Збройних Сил України: з них, зокрема, 21 представник територіальної оборони. Також додому повернулися семеро прикордонників та один військовослужбовець Державної спеціальної служби транспорту.

Щонайменше сім врятованих оборонців мають різноманітні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених уже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік.

За даними Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, станом на 25 травня в результаті обмінів в Україну повернули вже 2430 людей, серед них – 139 цивільних.

Нагадаємо, нещодавно з полону повернули настоятеля Токарівської церкви святої княгині Ольги Дар’ївської громади Херсонщини Ігоря Новосільського. Чоловіка забрали в полон у вересні 2022 року. Він пробув у неволі 262 дні.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів