Підтримати нас

Як обрати чорнослив?

11 квітня 2018 03:15
209
Поширити:

Чорнослив – один з найпопулярніших та найвживаніших серед сухофруктів. Має достатньо клітковини, антиоксидантів і сприяє зменшенню «поганого» холестерину.

Багатий на вітаміни А, С, Е, РР та вітаміни групи В, насичений міддю, залізом, цинком, селеном і макроелементами, зокрема магнієм, натрієм, калієм та кальцієм. Сприяє нормалізації обміну речовин.

До того ж, чорнослив впливає на серцево-судинну систему, його рекомендують за підвищеного тиску. Ним також можна урізноманітнити ваше дієтичне меню.   

Певна річ, краще, щоби сухофрукт був сушений в домашніх умовах. Однак, не кожен з нас має таку можливість. Тому будьте ретельні, обираючи його в магазинах.  

Є кілька типів обробки чорносливу:

  • на сонці;
  • в тіні;
  • за допомогою хімічної обробки.

Частіше за все, на полицях маркетів ми знаходимо сушені фрукти саме хімічної обробки. Вочевидь, якщо бути обачним, можна віднайти й фрукт правильного сушення. 

Правило 1. Звертайте особливу увагу на його колір. В жодному разі не купуйте чорнослив коричневого та блискучого темно-сірого кольору. Його норма – чорний матовий.

Правило 2. Перевіряйте його якість. Щоби перевірити його якість, натисніть на плід. Якщо він не втратив форму,  з ним все гаразд. Обирайте плід з кісточками, у ньому значно більше користі.   

Правило 3. Змочіть водою. Хороший спосіб перевірити стан чорносливу – намочити його водою. Натуральний частково побіліє, хімічно сушений залишить «магазинний» колір.  

Правило 4. Обирайте сухофрукт у прозорій упаковці, де можна дійсно розгледіти його колір та форму. Справжній чорнослив  - з кислинкою, не гірчить.

Запам’ятайте, що жоден фрукт не зберігає свого первинного кольору у процесі обробки.  

Якщо дата висушування чорносливу відома, його необхідно використати за 6-7 місяців після обробки. 

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ