Випускниця з Херсона отримала 200 балів на НМТ із 2 предметів

Поширити:
23 червня 2026 11:15
107
Ксенія Погорєлова. Фото: Ліцей «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради
Ксенія Погорєлова. Фото: Ліцей «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради

Учениця херсонського ліцею “Школа гуманітарної праці” Ксенія Погорєлова показала максимальний результат на національному мультипредметному тесті (НМТ) одразу з двох предметів.

Про це повідомив директор навчального закладу Артем Кияновський.

Ксенія на іспиті отримала максимальні 200 балів одразу з двох предметів – історії України та англійської мови.

У ліцеї привітали випускницю та її вчителів – Людмилу Іванівну Маркову та Наталю Валентинівну Дубенко. 

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів