Учениця херсонського ліцею “Школа гуманітарної праці” Ксенія Погорєлова показала максимальний результат на національному мультипредметному тесті (НМТ) одразу з двох предметів.
Про це повідомив директор навчального закладу Артем Кияновський.
Ксенія на іспиті отримала максимальні 200 балів одразу з двох предметів – історії України та англійської мови.
У ліцеї привітали випускницю та її вчителів – Людмилу Іванівну Маркову та Наталю Валентинівну Дубенко.
- Вже відомо про щонайменше 19 випускників із Херсонщини, які отримали 200 балів на національному мультипредметному тесті у 2026 році. Серед них – Софія Крамаренко, Вікторія Янкович, Гліб Головін, Дар'я Сухопара, Діана Левінсон, Святослав Бабіч, Дар'я Антонішак, Поліна Рець, Софія Ковтун, Марія Власюк, Кароліна Бородавко та Катерина Маркелова, Поліна Коханська та Максим Фролов, а також Анастасія Сорока, Анастасія Суй, Аріна Демків, Тимур Хомулін та Ганна Середа.