Окупаційні війська 25 червня 2026 року близько восьмої години ранку атакували безпілотником одну з лікарень у Херсоні.
Про це повідомили у Херсонській ОВА.
Через російський удар поранені пʼятеро співробітників медичного закладу. За попередньою інформацією, вони отримали мінно-вибухові травми. Наразі перебувають під наглядом медиків.