Підтримати нас

Відновлення опалення на Острові триває, ситуація в Антонівці та Кіндійці складніше – голова ХОВА Прокудін

Автор статті
02 жовтня 2023 15:17
1,844
Поширити:

Відновити централізоване теплопостачання в херсонському мікрорайоні Острів планується не пізніше 15 листопада. Щодо передмість Херсона, селищ Антонівка та Кіндійка, то там великі проблеми не лише з опаленнями, а й з освітленнями, газом. І скоріш за все, електрики ще довго не буде.

Про це розповів начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін під час пресконференції 29 вересня.

До 10 жовтня Херсон, окрім мікрорайону Острів, буде на 100% готовий до опалювального сезону, – запевнив очільник області. – Маємо надію, що Острів теж був з опаленням. Ми все для цього робимо. До 15 жовтня, коли завершується підготовка до зимового періоду в усій країні, можливо, не встигнемо. Підрядники дають максимальний термін до 15 листопада. Але я думаю, це буде раніше. Що стосується Антонівки та Кіндійки, там дуже багато проблем. Деякі будинки опалюються дровами з вуглем, інші – газом, але є такі котли, що без електрики не запускаються. Газопостачання в Кіндійку та Антонівку зараз поновлюємо. Будемо також забезпечувати дровами, вуглем, пелетами. З електрикою тяжче, і в більшості випадків її не буде. Тому зараз збираємо потребу в електрогенераторах, щоб люди були з теплом.

Чому затягується підготовка до зимового періоду на Острові – у матеріалі  “Чи готовий Херсон до опалювального сезону”.

Також, нагадаємо, більшість електрообладнання та кабельних мереж у мікрорайоні Корабел були затоплені після підриву росіянами греблі Каховської ГЕС.

Крім того, відновленню теплопостачання на Острові заважають постійні обстріли, зокрема, помпової станції, розташованої на березі Дніпра. Тому вирішується питання із забезпеченням котелень технічною водою.

У селищі Антонівка, як уже повідомляла Медіаплатформа “Вгору”, дві вулиці вже під'єднали до газу. Електрики немає майже у двох тисячах домоволодінь, у половині з них живуть люди. Розв'язати проблему частково можна за допомогою генераторів кількістю 500 шт.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ