Підтримати нас

Українських дітей заманюють у смертельну гру в соцмережах

12 грудня 2017 06:00
206
Поширити:

Київські школярі в черговий раз опинилися на межі смертельної загрози.

Як стало відомо, у підлітковому середовищі почала набирати популярність нова небезпечна гра в соцмережах.

Вона прийшла на зміну “Синьому киту” і отримала назву “Червона сова”. Нова гра була створена за аналогією з сумно відомою старою, відрізняються лише деталі.

Зокрема, діти не повинні спати по кілька днів і при цьому виконувати завдання куратора.

Відзначимо, що столична поліція вже порушила кримінальну справу по одному з фактів втягнення київської школярки в гру.

Так, 30 листопада, 14-річна школярка Лера вийшла з дому на вул. Світлицького на Виноградарі і пішла нібито на заняття з англійської мови, але додому не повернулася. Її мама Галина Першко пізніше заявила, що знайомі бачили її дочку в Умані.

«Лера ніколи раніше не тікала з дому і завжди була зразковою дитиною», – каже мама.

Пізніше дівчинку таки знайшли знайомі в Умані. Вони запевняють, що вона була у відчуженому стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном і інструкцією в кишені для подальших дій. Вона не розуміла, чому її шукають.

За словами Галини Першко, на даний момент з’ясовується, хто і навіщо змусив дівчинку поїхати в Умань. У той же час знайомі дівчинки розповіли: поліція підозрює, що причиною всьому стала гра «Червона сова».

Відзначимо, що на YouTube буквально на цьому тижні з’явилося відразу кілька роликів, присвячених грі «Червона сова». Також, в офіційно забороненій в Україні соцмережі «ВКонтакте» існує сім груп, їх періодично блокують, але вони з’являються знову. Щоб потрапити в групу, потрібно дати заявку.

Інформацію про майбутніх жертв автори гри збирають через друзів, однокласників і в соціальних мережах. Розповісти якомога більше подробиць про друзів і однокласників, а також їх рідних – одне з перших завдань в таких групах.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ