У Херсоні 24 червня близько 12:10 російські військові атакували дроном маршрутний автобус комунального перевізника.
Про це повідомили у Херсонській міській військовій адміністрації.
Внаслідок удару автобус зазнав пошкоджень. Пасажири та водій не постраждали.
Під час атаки поранення дістав 23-річний херсонець, який перебував поруч на зупинці громадського транспорту. У нього діагностували мінно-вибухову травму та контузію. Чоловіку надали необхідну медичну допомогу.
У ХМВА також оприлюднили фото наслідків атаки.
Російській військові атакують дронами цивільних на Херсонщині. Завдають ударів по автобусах, волонтерах, храмах, вантажівках із продуктами. Безпілотники влучають у квартири та гуманітарні штаби.
Незалежна міжнародна комісія ООН із розслідування щодо України оприлюднила звіт «Вони на нас полюють: Систематичні атаки дронів на мирних жителів Херсона». У документі масовані атаки російських безпілотників на цивільних жителів Херсонщини на правому березі Дніпра кваліфіковані злочинами проти людяності.