У Дніпрі 17 листопада внаслідок російської дронової атаки зруйновано приміщення Медіабази. У ньому записувала інтерв'ю журналістка “Вгору” Надія Мішина.
Про знищення приміщення йдеться на сторінці Медіабази.
Зазначається, що Медіабаза ІМІ була розташована на другому поверсі двоповерхової будівлі у приміщенні філії Суспільного, яке також пошкоджено. Після удару спочатку загорівся дах і потім обвалився.
Медіабаза Дніпро за час своєї роботи проводила навчання з домедичної допомоги, роботи в небезпечних умовах, гендерно чутливої журналістики. Також тут проходили заходи з психологічного відновлення, такі як сплави на каяках та артзустрічі.
За період роботи з 2022 року Медіабаза Дніпро провела 35 заходів, які відвідали 513 учасників. Ще 183 людей скористалися простором медіабази як коворкінгом, а 36 отримали тут захисне чи енергетичне обладнання.
Також у Медіабазі Дніпро безплатно надавали приміщення журналістці “Вгору” для запису відео про окуповане Росією лівобережжя Херсонщини. Зокрема, їй надавали необхідні меблі та обладнання.
У знищенному приміщенні Медіабази журналістка “Вгору” записала ці інтерв'ю:
Надія Мішина розповіла: також у Медіабазі надавали можливість працювати журналістам під час відключення світла.

Будівля філії Суспільне Дніпро після російської атаки. Фото: Суспільне