Підтримати нас

Схуднення без дієт: поради дієтолога

31 травня 2018 12:14
699
Поширити:

Щоб залишатися в хорошій формі, не обов'язково сидіти на суворих дієтах. Можна просто правильно харчуватися і не набирати вагу. Про ці секрети розповіла дієтолог Людмила Запашна.

Їсти все-таки потрібно

Боротьба з вагою - доля тих, хто любить експериментувати з голодними дієтами і кидатися з крайності в крайність. Насправді, важливо "привчити" свій організм до регулярності: сніданок, обід, вечеря, перекуси, і обов'язково пити просту воду в перервах.

"Важливо, щоб у вашому раціоні переважали корисні продукти: каші, м'ясо, риба, овочі. Обходитися без масла і майонезу. Якщо основу вашого раціону складають страви здорові і корисні, то нічого страшного не станеться, якщо ви з'їсте шматочок торта або булочку, чи дозволите собі келих вина", - розповіла Запашна.

Налаштуйте режим дня

Також важливо налаштувати режим дня таким чином, щоб залишався час на відпочинок та сон.

"Багато моїх пацієнтів скаржилися, що починають гладшати, хоча "нічого не їли і весь час працювали". Ось в цьому-то і проблема! Будь-які "перекоси" - це стрес для організму і цілком логічно, що він "захищається". Якщо ви працюєте в ненормований графіку - саме час його переглянути", - зазначила Людмила.

Будьте активними

Навіть якщо людина не може обійтися без калорійної їжі, щоб бути стрункою потрібно вести активний спосіб життя.

"Я завжди наполягаю: спорт - обов'язкова складова життя здорової людини. Це не означає, що потрібно виснажувати себе тренуваннями, але щоденна розминка або зарядка має бути присутня. Також для відпочинку вибрати їзду на велосипеді чи конях, плавання в басейні. Так що підрезюмую: треба їсти, спати і рухатися", - підсумувала дієтолог.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ