Підтримати нас

Російських фільмів у кінотеатрах поменшало втричі

Автор статті
30 січня 2017 16:37
194
Поширити:

За підсумками 2016 року в українських кінотеатрах було 6% репертуару російських стрічок. Три роки тому - близько 20%.

Про це заявив заступник голови Державного агентства України з питань кіно Сергій Неретін, повідомляє unn.com. Держкіно планує створювати українські блокбастери, адже цей формат користується більшим попитом.

"Ми би хотіли спрямувати увесь рік на те, щоб у нас з'явилося якомога більше масового кіно. Щоб глядач ішов у кінотеатри саме на українські фільми. Зараз на екранах американські блокбастери. Навіть не російські, які втратили попит. За підсумками 2016 року було 6 відсотків репертуару російських стрічок. А три роки тому — близько 20 процентів. З'явилася ніша, яку треба чимось заповнити", — сказав Неретін.

За його словами, експерименти впродовж останніх двох-трьох років показали, що на поетичний, авторський кінематограф, масовий глядач не ходить.

"Це тенденція є не лише в Україні, а й в усьому світі. Щоб задовольнити попит масового глядача і одночасно продемонструвати, що Україна — кінематографічна держава, ми зробимо все, щоб масове кіно якомога більше з'являлося саме в кінотеатрах. Підсумки 2016 року показали, що попит на нього є", — зауважив Неретін.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ