Підтримати нас

Поруч із Херсонщиною. РФ суттєво збільшила кількість військових у Криму

23 лютого 2021 15:11
1,062
Поширити:

Збільшення кількості військових РФ у Криму суттєво впливає на забезпеченість місцевого населення водою. Чисельність російських військ на півострові становить близько 33,000, а на потреби військових, згідно з нормами російського Міноборони, потрібно близько 2,6 мільйона кубометрів води на рік.

Про це повідомив командувач Об'єднаних сил ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

“Той факт, що на даний час керівництво Російської Федерації неспроможне повноцінно забезпечити Крим прісними водними ресурсами – досить очевидний. І це насамперед спричиняє подальшому занепаду промисловості та сільського господарства, а також є передумовою виникнення гуманітарної та екологічної проблеми. Згідно з офіційними даними, станом на 1 січня 2021 року на тимчасово окупованій території АР Крим на постійній основі мешкають 2,416,856 осіб. Разом з тим, наявна чисельність російських військ складає близько 33,000 осіб”, - наголосив Наєв.

Враховуючи нинішню політику Росії, командувач не виключив, що вказана кількість російських військових на півострові зростатиме й надалі.

“Росія продовжує “накачувати” півострів окупаційними військами. Враховуючи цей факт та згідно з нормами російського Міноборони, для такої кількості військових потрібно близько 2,6 мільйона кубометрів води на рік. Також, крім особового складу військовослужбовців, треба враховувати обслуговування військової техніки, побутові потреби і найголовніше – створення додаткових резервів з водою задля автономного забезпечення потреб у випадку надзвичайної ситуації з метою недопущення зниження боєготовності військових підрозділів”, - розповів Наєв.

Такі дії військово-політичного керівництва Росії (збільшення чисельності військовослужбовців ЗС РФ в Криму та створення там суцільної військової бази) суттєво впливають на рівень забезпеченості місцевого населення водою, наголосив командувач.

Моніторингова місія ООН в Україні не раз заявляла про необхідність доступу її експертів на територію півострова, підкреслюючи, що Росія несе основну відповідальність за забезпечення водопостачання.

Станом на 8 лютого 2021 року, за інформацією керівника підприємства «Вода Криму» Володимира Баженова, запаси води в Криму продовжують знижуватися. Сімферопольське водосховище від проєктної потужності на сьогодні має всього 7%, Партизанське - 14%, Аянське - 26%.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ