Названо кращі громади Херсонщини за обсягом доходів на одну особу

"Децентралізаційний марафон" - всеукраїнська акція, метою якої є активізація і стимулювання процесу об'єднання і формування спроможних громад. Акція стартувала 21 червня цього року в Одесі під час ХІІ Українського муніципального форуму. Ініціювала її Асоціація міст України.

Експерти "Децентралізаційного марафону", зокрема, моніторять, як місцеві громади наповнюють свої бюджети після того, як об'єдналися в результаті адміністративно-територіальної реформи.

Так, стали відомі результати моніторингу надходження доходів у громади за підсумками першого півріччя 2021 року.

Згідно з інформацією, одразу сім громад Каховського району Херсонщини потрапили в десятку кращих в області за обсягом доходів бюджетів на одну особу.

Серед них - Новокаховська громада (2 місце, 3228 грн), на 4-му місці - Тавричанська (3080 грн), на 5-му - Каховська (2732 грн), на 7-му - Зеленопідська (2617 грн), на 8-му - Рубанівська (2211 грн), на 9-му - Великолепетиська (2193 грн), на 10-му - Чаплинська (2183 грн).

При цьому за цим показником продовжує впевнено лідирувати Музиківська громада ((3978 грн).

“Пасе задніх” на Херсонщині Новомиколаївка Скадовського району (528 гривень). Хоча це велике село, від якого лише 20 кілометрів до райцентру і через яке проходить важливий автошлях Скадовськ-Гола Пристань.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також