Підтримати нас

Народна артистка-колаборантка з Херсонщини візьме участь у російській премії “Золотий грамофон 2024”

Вгору
Автор статті
12 лютого 2024 13:28
2,356
Поширити:

Колишня артистка Херсонського обласного театру Ружена Рубльова 25 лютого виступить на церемонії вручення російської премії “Золотий грамофон 2024” у Санкт-Петербурзі.

Про це повідомили на сторінці “Золотого грамофону 2024” та “Олімпійського парку” в заблокованій в Україні російській соцмережі “Вконтактє”.

У пості йдеться, що на одній сцені з Руженою Рубльовою також виступить Василь Герелло – оперний співак, заслужений артист України та народний артист Росії, родом із Чернівецької області.

  • Медіаплатформа “Вгору” раніше писала, що Ружена Рубльова працювала в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша з 1999-го, вона була провідною артисткою театру, хормейстеркою. У березні 2021-го їй надали звання "Народна артистка України".
  • У серпні 2022 року під час окупації Херсона, Рубльова погодилася "очолити" дві музичні школи – № 1 та № 3.
  • 18 серпня 2023 року СБУ повідомила Ружені Рубльовій про підозру в колабораційній діяльності. Їй загрожує до 12 років ув'язнення. Адже у вересні 2022 року вона виступала на Червоній площі в Москві на підтримку анексії Херсонської області російськими окупантами. У супроводі “хору військ національної гвардії Російської Федерації”, Ружена Рубльова виконала музичну композицію, яка розпочинається словами “Здесь птицы не поют...”.
Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ