Підтримати нас

Нардеп Співаковський втрапив у скандал

04 січня 2018 10:44
939
Поширити:

Отже,  народний депутат Олександр Співаковський припаркувався біля херсонського супермаркету. Про те, що сталося потім, нардеп написав на своїй сторінці Facebook:

Начальник патрульної поліції Херсона Максим Єрмаков у коментарі до посту Співаковського виклав свою версію подій.

Нагадаємо, з кінця жовтня почав діяти закон, згідно з яким штраф за паркування на місцях, призначених для інвалідів, підвищено   з 465 до 1 700 гривень. При цьому в Кодекс про адміністративні порушення внесені зміни, згідно з якими в разі стоянки на місці для водіїв-інвалідів для залучення до адміністративної відповідальності досить розмітки, а знак не є обов'язковим.

Херсонці у фейсбуці жваво коментували скандал з нардепом. Ось деякі з коментарів:

Ivan Antypenko. Поки скрінив новий феєричний комент, Співаковський мене забанив за критику. Ну нічо, то переживемо . Але депутат так нічого й не зрозумів. Порушив - відповідай. Депутатське посвідчення - не завжди перевага. Публічність зобов’язує. Публічність любить поміркованість і не любить нахабство.

Наталя Ткачова. З якими ще особливими потребами? Це він такий весь наче особєнний, що дозволяє собі паркуватися будь-де. А місце було для автівок людей з інвалідністю.

Oxana Dyakova. А я думаю,что дело тут в следующем. Конечно, народный депутат все порешает. А как обычным гражданам Украины "решать" то, что власти назвали реформой в полиции?

Артем Яковлев. Что он за человек стало понятно, когда с его подачи на выборах ректора ХГУ был один кандидат...

Dmytro Vlasov. После «Я представился», понятно, кто виноват

Александр Власов. Еще очень низким является прикрытие внучкой.

Антон Ефанов. Я так понял, что через Князева можно порешать. А то люди видео и фото выкладывают, требуют справедливости, а есть путь проще…

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ