Підтримати нас

Напої, які найбільше шкодять здоров'ю

Vgoru
27 листопада 2018 06:03
1,302
Поширити:

Деякі популярні напої можуть завдати шкоду нашому організму через великий вміст цукру, канцерогенів та інших небезпечних елементів.

Вчені склали список із п'яти популярних напоїв, від вживання яких варто відмовитися, пише New York Post.

Кава з сиропами

Згідно із дослідженнями американських вчених з організації Environmental Working Group, люди часто полюбляють додавати до кави сиропи, вважаючи їх частиною здорового харчування і приємним доповненням до кави.

Насправді, сиропи поділяються на натуральні, які виготовляють з ягідних соків і цукру, а також десертні, до складу яких входять ароматичні есенції, барвники, кислоти і цукор.

Майже всі кав’ярні використовують виключно десертні сиропи, які можуть містити канцерогени та інші шкідливі хімічні елементи.

Замінити шкідливі сиропи можна корицею або екстрактом ванілі.

Дієтичні газовані напої

Дієтичні лимонади користуються великим попитом, оскільки вважається, що в них міститься набагато менше цукру. Але, як показують дослідження, люди, які п'ють тільки дієтичну газовану воду, виявилися більш схильними до набору жиру в області живота, ніж ті, які вживають звичайні лимонади.

Вчені встановили, що штучні підсолоджувачі, які використовуються для приготування дієтичної газованої води, можуть зіпсувати смакові рецептори. Тому з часом людина перестає відчувати солодкість фруктів і смак овочів.

Концентрований сік і смузі у пляшках

За словами вчених, соки і смузі можуть опинитися в одному ряду з газованими напоями. Як пояснюють експерти, через високий вміст цукру, концентрований сік часто використовують в якості підсолоджувача при виготовленні лимонадів та смузі.

Вчені наполягають на вживанні фрукти в первісному вигляді замість таких соків, оскільки так організм отримає додаткові мікроелементи, включаючи харчові волокна.

Вода зі смаком фруктів

Як пояснюють фахівці, така вода вважається здоровою альтернативою лимонадам. Але, якщо подивитись детальніше, в цьому напої міститься не лише цукор, а й аспартам – штучний підсолоджувач, консерванти і навіть барвники.

В такому разі вчені пропоную відмовитися від цього напою на користь простої води або з додаванням свіжих фруктів.

Горіхове молоко з підсолоджувачами

Як пояснюють вчені, багато підсолоджувачів роблять молоко шкідливим для здоров'я, оскільки в такому випадку кількість цукру в напої значно збільшується.

Відповідно до документів Всесвітньої організації охорони здоров'я, щоденна рекомендована норма споживання цукру становить 25 грам, в той час як невеликий стакан солодкого горіхового молока містить 13 грамів.

Вчені пропонують обмежити вживання такого молока на користь звичайного.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів