Ваш донат допомагає нам працювати й далі — для Херсонщини та всієї України.

На Херсонщину «на щиті» повертається військовий Михайло Колива

Поширити:
07 серпня 2026 15:42
111
чоловік, військовий
Михайло Колива. Фото: Високопільська селищна військова адміністрація

У бою загинув 28-річний військовий із села Мала Шестірня Високопільської громади Херсонської області Михайло Колива. Він повертається додому «на щиті». 

Про це повідомила Високопільська селищна військова адміністрація.

Михайло Колива народився 16 лютого 1998 року. Він служив солдатом мінометного взводу мінометної батареї штурмового батальйону військової частини А4706. На військову службу його призвали 18 листопада 2025 року. 

Чоловік загинув 4 серпня 2026 року поблизу населеного пункту Комишуваха Запорізького району Запорізької області. 

«Михайло був не лише відважним воїном, а й люблячим сином, вірним другом і людиною з великим серцем. Його мужність, доброта та самопожертва назавжди залишаться у пам'яті всіх, хто його знав», – зазначили у Високопільській селищній військовій адміністрації. 

Раніше на сайті Херсонської обласної військової адміністрації створили меморіальну платформу "Електронний пантеон Героїв Херсонщини". Інформацію про оборонців, загиблих під час бойових дій, можна додати через Google-форму.

  • Збройна агресія Росії проти України почалася 20 лютого 2014 року. Тоді окупаційні війська анексували Крим і почалися бойові дії на сході країни. Військові РФ 24 лютого 2022 року увірвалися до Херсонської області. За кілька днів, 1 березня, вони захопили обласний центр. У серпні розпочався наступ ЗСУ на Херсонському напрямку. У листопаді українські військові звільнили Херсон, відкинувши російські війська на лівобережжя.
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів