Підтримати нас

На війні під Бахмутом загинув військовий із Музиківки на Херсонщині Матвій Алексанов

Автор статті
29 листопада 2023 08:06
245
Поширити:

Під час виконання бойового завдання 24 листопада під Бахмутом загинув військовий із Музиківки Херсонської області Матвій Алексанов.

Про це Суспільному повідомила сестра загиблого захисника Марина Цивлікова.

Українському захиснику було 26 років. У нього залишились мати, дружина, чотирирічний син, старший брат та старша сестра.

Фото Матвія Алексанова з його особистої сторінки у фейсбуці

Подруга родини Ірина Рудєва розповіла, що дізналась про те, що Матвій захищає Україну 12 листопада 2022 року після звільнення Херсона. Матвій разом з її донькою допомагали іноземним журналістам знайти готель, купити продукти, бензин для генератора.

"Я зустріла Матвія на площі, він вже воював і заспокоював нас, говорив, що скоро буде звільнений лівий берег і Україна переможе. Його знають і люблять всі у Музиківці. Такий добрий, завжди усміхнений, ніколи нікому не відмовляв. Про його загибель я дізналась зі сторінки доньки у Facebook. Досі не можу повірити, що він загинув", – каже жінка.

Як розповіла товаришка загиблого Юлія Рудєва, під час окупації Херсона, Матвія ловили військові РФ, били його, а він все одно казав "Слава Україні!"

"Пригадую, як у день звільнення Херсона з ним разом гуляли біля площі. Як він допомагав знайти бензин для французьких журналістів, щоб запустити їм генератор, які приїхали в місто після групи CNN. Він дуже радів звільненню Херсона", – сказала дівчина.

Сьогодні ми писали, що поблизу села Вербове Запорізької області 25 листопада загинув український воїн із Кочубеївської громади Петро Школа. Йому було 37 років.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ