Підтримати нас

На лівобережжі Херсонщини сконцентрувалося понад 70 тисяч військових РФ, – Гуменюк

Vgoru
20 січня 2024 10:56
1,687
Поширити:

На лівобережжі Херсонщини сконцентрувалося понад 70 тисяч військових РФ і декілька сотень їхньої військової техніки.

Про це в ефірі Медіаплатформи “Вгору” повідомила  керівниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування «Південь» Наталія Гуменюк.

За її словами, окупаційні війська зберігають перевага у повітрі й не варто забувати, що у них великі запаси снарядів, озброєння та техніки. Водночас Гуменюк зазначила, що Сили оборони, не дивлячись на велику концентрацію різних груп армії РФ і складні погодні умови, продовжують потужну контрбатарейну боротьбу.

Також речниця підтвердила, що на лівобережжі російські військові втрачають багато техніки. Наразі вони не використовують для штурмів позицій ЗСУ бронетехніку, лише піші піхотні групи по 10-15 людей.

“Це говорить про те, що дійсно наша робота по техніці ворога досить результативна”, – сказала Наталія Гуменюк.

Крім того, вона наголосила, що на окупованих територіях Херсонської області окупаційна влада постійно продовжує насильницьку паспортизацію та мобілізацію місцевих жителів.

20 січня, військовий експерт Євген Дикий розповів, що на лівобережжі Херсонщини ЗСУ розширюють плацдарми. Наразі їх чотири. Раніше екскомандир роти батальйону Айдар повідомляв, що на лівому березі Дніпра українські військові закріплюються за межами Кринків. У звіті Інституту вивчення війни (ISW) йшлось про те, що російські джерела продовжують скаржитися на постійні проблеми з командуванням і зв’язком, які погіршують боєздатність Росії. Також речник УДА в ефірі “Вгору” розповів, що Траса 2206 “Олешки – Нова Каховка” – стала цвинтарем знищеної російської бойової техніки, яку вони періодично намагаються евакуювати. Також BILD пише, що плацдарм у Кринках на лівобережжі Херсонщини став однією з найбільших пасток для збройних сил РФ за всю війну.   

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ