Підтримати нас

На Херсонщині поліцейські склали 260 адміністративних протоколів за порушення правил карантину

13 квітня 2020 08:01
220
Поширити:

На Херсонщині правоохоронці продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони публічної безпеки.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Щодня для охорони публічного порядку та безпеки громадян залучається понад 600 правоохоронців. Вулиці міста та області патрулюють 100 автопатрулів та 80 піших нарядів.

З початку карантинних заходів на Херсонщині поліцейські склали 260 адміністративних протоколів за порушення правил карантину. З них: 53 – за порушення умов обсервації, 7 – за порушення перебування на самоізоляції, 92 – за здійснення торгівлі, 29 - за перевезення пасажирів понад норми та 78 – фізичні особи. Також склали  4 протоколи за поширювання неправдивих чуток.

Крім того,  у вихідні дні в місті Олешки та селі Малі Копані Голопристанського району були запроваджені додаткові обмежувальні заходи з недопущення поширення коронавірусної хвороби. Адже саме там зафіксовано збільшення кількості хворих на коронавірус. Під час обмежувальних заходів в цих населених пунктах поліцейські склали 36 адміністративних протоколів.

Також працівники водної поліції посилили карантинні заходи в акваторіях Херсонщини. Поліцейські контролювали дотримання правил карантину судноводіями. Під час таких рейдів на двох судноводіїв були складені адміністративні протоколи. Один – за порушення правил карантину, інший – за керування маломірним судном у стані алкогольного сп’яніння.

Підтримати нас можна тут https://base.monobank.ua/
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ