Підтримати нас

“Марковне Поле”: сучасна драма в Херсоні

Автор статті
27 квітня 2021 05:43
1,081
Поширити:

У квітні 1997 року в Херсоні група молодих літераторів - письменників і поетів-початківців - створила літературно-культурологічний клуб під назвою "Вулик".

 У "пікові" часи під дахом клубу збиралося більше двадцяти учасників, а зустрічі з бурхливим обговоренням художніх текстів іноді затягувалися до півночі. Проіснував "Вулик" чотири роки, але за цей час через нього пройшли десятки творчих особистостей, а саму організацію досі згадують шанувальники самодіяльної художньої творчості.

Символічно, що рівно через 24 роки після дня заснування "Вулика", 29 квітня 2021-го, один із ініціаторів його створення, нині досить відомий сучасний український драматург Євген Марковський проведе в Херсоні перше засідання нового "клубу", який цього разу має безпосередній стосунок до драматургії.

Майданчик для "Марковного Поля" (таку назву має нове товариство, присвячене драмі) надав Центр культурного розвитку "Тотем", а "ідейну" (і не тільки!) підтримку цього почину надає Херсонський центр імені Всеволода Мейєрхольда. 

“Щочетверга о 18:00 будемо говорити про драматургію - про Його Величність Текст, який, до того ж, можна поставити на сцені - або у вигляді сценічної читки, або зовсім-зовсім у театрі", - повідомляє Євген Марковський.

Запрошуються всі, хто готовий створювати свої власні тексти. Потім - швидше за все, вже на осінь - учасники “Марковного Поля” намагатимуться зробити театральний альманах, який буде представлено читачам-глядачам-слухачам.

Крім того, у рамках “Марковного Поля” плануються читки п'єс сучасних авторів з усіх куточків світу.

Отже, початок діяльності нового творчого угрупування - у четвер, 29 квітня, о 18:00, у приміщенні ЦКР “Тотем” (вулиця Молодіжна, 2-а).

Усі заходи “Марковного Поля” безкоштовні і відбуватимуться з дотриманням карантинних обмежень.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ