Підтримати нас

Коли національні природні парки та біосферні заповідники Херсонщини відкриються для туристів

Vgoru
Автор статті
16 квітня 2021 05:45
1,315
Поширити:

Літній туристичний сезон вже не за горами. Національні парки та заповідники Херсонщини користуються у туристів великим попитом, тому пропонуємо ознайомитися з режимом роботи деяких з них.

Екскурсійні маршрути Біосферного заповідника «Асканія-Нова» цьогоріч будуть відкриті для відвідування з 25 квітня по 10 листопада.

Режим роботи заповідника може коригуватись в залежності від актуальних карантинних обмежень. Більш детально з переліком екскурсій можна ознайомитися за посиланням: https://askania-nova-zapovidnik.gov.ua/.

Екскурсії Національним природним парком «Олешківські піски» проводяться тільки за попереднім записом з 8:30 до 15:00 годин.

Звертаємо увагу! Поряд з територією НПП «Олешківські піски» розташований воєнний полігон, тому закликаємо усіх охочих відвідати природоохоронний об’єкт попередньо зв’язатися зі спеціалістами Парку!

Заявки на проведення екскурсійних послуг маркованими маршрутами та екологічними стежками приймаються з 8:00 ранку до 16:00 вечора за номерами, вказаними на офіційному сайті Парку: https://nppop.gov.ua/.

Екскурсійний сезон у Національному природному парку «Нижньодніпровський» цього року розпочнеться 19 квітня. Однак, з 1 квітня до 15 червня на природоохоронній території триває «сезон тиші».

Такий захід спрямований на охорону середовища існування, шляхів міграції, умов розмноження тварин та визначений Законом України «Про тваринний світ».

Що забороняється? Проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою:

  • пальба;

  • проведення вибухових робіт, запуск феєрверків;

  • проведення санітарних рубок лісу;

  • використання моторних маломірних суден;

  • проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

Більш детально з інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://nppn.org.ua/

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ