Херсонці можуть обрати номер на авто онлайн

Запрацював онлайн сервіс «Наявність номерних знаків», де можна переглянути всі комбінації номерних знаків у вільному доступі.

Послуга надає можливість дізнатися, не виходячи з дому, про всі доступні для закріплення номерні знаки для свого  авто в усіх сервісних центрах МВС.

Сервіс, що функціонував раніше, дозволяв шукати номерні знаки лише з категорії «платних», тепер у вільному доступі є абсолютно всі наявні номери.

Є два варіанти алгоритму пошуку вільного номерного знаку:

  1. «Наявність в області». Обравши цей критерій пошуку, можна дізнатися про всі номерні знаки, наявні в сервісних центрах МВС та ЦНАПах конкретного регіону, із зазначенням їх вартості та сервісних центрів МВС,  де вони  є на цей час. Вказавши у полі «Пошук» номер сервісного центру МВС, можна побачити усі номерні знаки, наявні саме в ньому.

  2. «Числова комбінація». За допомогою цього критерію можна знайти бажану комбінацію цифр номерного знаку серед усіх сервісних центрів МВС та ЦНАПів.

Перелік наявних номерних знаків оновлюється в режимі реального часу, тобто після закріплення номерний знак не показуватиметься. У функціоналі номерні знаки не бронюються. Тому, збираючись до сервісного центру МВС, краще обирати декілька прийнятних варіантів комбінацій, наявних у ньому.

На сайті головного сервісного центру МВС України також працює інформаційний онлайн сервіс «Калькулятор вартості реєстрації ТЗ» та сервіси онлайн перевірки документів, зокрема, посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію та свідоцтва ДОПНВ про підготовку водія.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також