Франція витратила вже € 450 млрд на порятунок економіки

Така сума складає 20% національного багатства. У французькому Мінекономіки кажуть, що борг потрібно буде повертати, але не "прямо зараз".

Франція витратила 450 мільярдів євро на заходи з порятунку економіки через пандемію. Про це заявив міністр економіки Брюно Ле Мер, передає Reuters в понеділок, 25 травня.

Міністр сказав, що якщо враховувати весь пакет заходів, прийнятих з початку березня, "держава виділила 450 млрд євро, або 20% національного багатства". За його словами, цей борг потрібно буде повертати, але не "прямо зараз".

"Це буде зроблено єдиним способом - завдяки економічному зростанню. Не шляхом податків", - додав Ле Мер.

Глава Мінекономіки підкреслив, що в процесі відновлення після кризи важливо модернізувати всі сфери економіки, щоб економіка Франції "стала однією з найбільш передових у світі".

Вже з 1 червня Франція перегляне діючу в країні систему підтримки неповної зайнятості, за якої держава компенсує роботодавцям частину заробітних плат.

"Самі працівники нічого не втратять - це роботодавцям доведеться платити трохи більше", - пояснив Ле Мер і додав, що у сферах, які не поновлять роботу з 1 червня, збережуться нинішні обсяги підтримки.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також