Від початку 2026 року на Бериславщині в Херсонській області через російські атаки загинули 28 людей, ще 183 отримали поранення.
Про це повідомив голова Бериславської районної військової адміністрації Володимир Літвінов в ефірі «Суспільне. Студія».
«З кожним днем ворог посилює обстріли, використовуючи безпілотні літальні апарати, артилерію, керовані авіаційні бомби», — зазначив Володимир Літвінов.
Додати Вгору як бажане джерело в GoogleЗа його словами, протягом доби російські військові обстріляли дев’ять з 11 територіальних громад району. Внаслідок атак пошкоджені житлові будинки, господарські споруди, сільськогосподарська техніка та приватний транспорт.
На початку серпня внаслідок російських обстрілів на Бериславщині загинули троє людей, ще 24 отримали поранення.
Під час атак безпілотників між Костиркою та Новорайськом поранення отримав 48-річний чоловік. Ще один чоловік, 46 років, отримав поранення у Високому. За словами Літвінова, вони перебувають у медичних закладах, їхньому життю нічого не загрожує.