Підтримати нас

Російська пропаганда розказує про трибунал для “киевского режима”. Для чого вона це робить?

Автор статті
01 квітня 2024 16:00
406
Поширити:
Фото Олександра Корнякова/обстріл Херсона 1 лютого 2024 року

Колаборант Сальдо повідомив, що він підтримує ідею проведення трибуналу над “ватажками та посібниками “київського режиму” за той нібито жах, який вони створили з квітучою Україною та за “злочини проти цивільних”. 

Яка мета такої стратегії? 

Російські посіпаки продовжують просторікувати про свої нездійсненні наміри влаштувати трибунал над Україною. Інформацію про це поширюють і на території окупованої Херсонщини. Причин тому кілька. 

По-перше, це сигнал своїм посіпакам, що нібито їхні дії на боці Росії – це “добра” справа. Соціальна психологія стверджує: людина мотивована мати позитивне уявлення про себе. Тобто ніхто не хоче вважати себе злочинцем чи кривдником, а прагне мати виправдання у власних очах. Саме тому російська пропаганда й працює над тим, щоб переконати колаборантів та своїх прихильників у правильності їхніх дій. 

По-друге, марення про суд над Україною допомагає підтримувати пропагандистську лінію щодо “нацистів та фашистів”, які нібито є в Україні. 

По-третє, це стратегія копіювання, якою користується російська пропаганда. Вона не гребує брати українські меседжі щодо невідворотного покарання агресора – Росії, та переписувати їх задля того, щоб створювати контент на підтримку інтервента.

За що Росія має відповідати? 

Україна подала позов на Росію в Міжнародний суд ООН за порушення конвенції щодо боротьби з фінансуванням тероризму та ліквідації всіх форм расової дискримінації й отримала “першу правову відповідь цивілізованого світу на грандіозну зневагу Росії до міжнародного права та Міжнародного суду ООН зокрема”. 

За незаконне примусове переміщення українських дітей у березні 2023 року Міжнародний кримінальний суд у Гаазі виписав ордер на арешт Володимира Путіна, а також уповноваженої з прав дитини Марії Львової-Бєлової.

У цьому році за обстріли цивільної інфраструктури України та злочини проти людяності цей же суд виписав ордер на арешт командувача дальньої авіації Росії Сергія Кобилаша та начальника Чорноморського флоту РФ Віктора Соколова за підозрою в скоєнні воєнних злочинів. Разом із тим українські органи влади та організації збирають докази про інші порушення міжнародного гуманітарного права: так, наприклад, ЮНЕСКО підтвердила знищення Росією 346 об'єктів культури. 

Загалом, на 25 березня Росія скоїла 128 418 злочинів агресії та воєнних злочинів, а також 16 826 злочинів проти національної безпеки України, за даними Офісу Генерального прокурора. За це все Росію чекає відповідальність. Раніше ми писали про те, що російська пропаганда створює паралельну реальність на Херсонщині: відбілює російських колаборантів, привласнює українську історію і маніпулює загальнолюдськими цінностями.

Раніше ми писали про те, що російська пропаганда створює паралельну реальність на Херсонщині: відбілює російських колаборантів, привласнює українську історію і маніпулює загальнолюдськими цінностями.

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ