Підтримати нас

Росія фотошопить втрати ЗСУ на Херсонщині 

Автор статті
25 січня 2024 16:57
1,147
Поширити:

Росія продовжує ініціювати дезінформаційні кампанії, щоб знизити опір українців. Наприклад, за допомогою колаборанта Сальдо публікують цифри про нібито вбитих військовослужбовців ЗСУ. Розповідаємо, чому це повідомлення фейкове.

На чому будується фейк

Під час війни, яку розпочала Росія, відсутня офіційна інформація про втрати ЗСУ.  Цим користується ворог, поширюючи через колаборантів  брехливу інформацію про втрати ЗСУ. Ми звернулися до акаунту 35-ї окремої бригади морської піхоти у фейсбуці, де вони нам підтвердили, що це дезінформація. 

На що ми також звернули увагу:

  1. “Документ” підписаний “командиром 35-ї окремої бригади морської піхоти” С. Олійником, проте він не є командиром бригади. 

  2. Печатка на документі була змінена та належить іншій бригаді. На ній можна розгледіти код ЄДРПОУ 26632654, який належить військовій частині А4123. А це – 67-ма окрема механізована бригада. Російським пропагандистам, ймовірно, конче потрібно було знайти якусь печатку, то вони взяли ту, яка була доступна в інтернеті – бо саме на підставній печатці ми бачимо підкориговані літери в тих місцях, де стоїть підпис командира Олександра Саєнка, а також дописані літери. Також печатка раптово обривається наприкінці аркуша “документу”, а сам документ – ні. 

Раніше ми вже розповідали про фейковий канал 35-ї окремої бригади морської піхоти. 

Більше новин читайте на нашому телеграм каналі
Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ