Відкрилася школа водіння для дітей 5-10 років

Школа водіння для самих маленьких з'явилася в Британії зусиллями компанії Young Driver, яка спеціалізується на навчанні молодих та «безнадійних» водіїв.

Автошкола для дітей віком від 5 до 10 років передбачає повноцінне навчання водінню на окремому треку зі знаками і розміткою, та ще й на спеціальному автомобілі.

Над його створенням працювали самі інструктори компанії Young Driver, а під час тестових випробувань прототипу брали участь діти. Загалом перед випуском фінальної версії навчальної машини для дітей її випробували близько тисячі маленьких водіїв.

Дитяча машина для автошколи являє собою електромобіль, що дістав ім’я Firefly, що в перекладі означає «Світлячок».

За словами розробників, це аж ніяк не іграшкова машина, а повноцінний автомобіль, тільки маленький. У нього незалежна підвіска, дискові гальма з підсилювачем, рейкове рульове керування і, звісно, покажчики поворотів, фари тощо. В наявності і повноцінна панель приладів, на яку виводиться інформація про запас ходу. До речі, автомобіль «Світлячок» здатний без підзарядки їздити до 9 годин.

Максимальна швидкість Firefly – 20 км на годину, але ця максималка доступна тільки для старших учнів та/або досвідчених маленьких водіїв. Для наймолодших максимальна швидкість електромобіля обмежена на позначці 8 км/год.

Один урок на навчальному авто для дітей обійдеться в 20 фунтів. Якщо ж батьки захочуть зайнятися самостійним навчанням дитини, компанія Young Driver готова скласти автомобіль для особистого використання за 5750 фунтів стерлінгівв.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...