Відбулася церемонія вручення SAG Awards

Вчора, 19 січня, в Лос-Анжелесі відбулася 26-та церемонія вручення нагород Гільдії кіноакторів США.

Головну нагороду за кращий акторський склад отримала кінострічка "Паразити" південнокорейського режисера Пон Джун Хо. Раніше ця стрічка вже отримувала престижні нагороди. Зокрема - "Золоту пальмову гілку", а також "Золотий глобус" - як краща стрічка іноземною мовою.

Про це йдеться на офіційному сайті премії.

Кращими акторськими складами в драматичних та комедійних телесеріалах визнали відповідно "Корону" Пітера Морґана та "Дивовижна місіс Мейзел" Емі Шерман-Палладіно.

Індивідуальні нагороди за кінороботи візначили акторів Хоакіна Фенікса за головну чоловічу роль у фільмі "Джокер", Рене Зелвегер за головну жіночу роль у стрічці "Джуді".

За кращу роль другого плану нагороду отримали Бред Пітт (стрічка "Одного разу в Голівуді") та Лора Дерн (стрічка "Шлюбнп історія".)

Одразу два актори телесеріалу "Фоззі/Вердон" отримали нагороди: Сем Роквелла та Мішель Вільямс.

Пітера Дінкладжа відзначили за драматичну роль у телесеріалі "Ігри Престолів", Дженніфер Еністон - за Шоу Райну. За комедійні ролі другого плану відзначили Тоні Шалуб за роль у серіалі "Дивовижна місіс Мейзел" та Фібі Уоллер-Брідж за роль роль у серіалі "Флібег".

Нагороди за кращі спецефекти отримала стрічка "Месники: кінець гри" та телесеріал "Гра Престолів".

Леонардо Ді Капріо вручив Роберту Де Ніро 56-ту нагороду за життєві досягнення.

Церемонію нагородження премією Гільдії кіноакторів нерідко називають репетицією "Оскара". Вважається, що за тенденціями розподілу нагород Гільдії можна прогнозувати переможців найбажанішої кінонагороди.

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...