Вибір зарядної станції. Усі плюси та мінуси пристрою

Світ стрімко змінюється, розвиваються технології та розширюються можливості, а події, що відбуваються, вносять свої корективи в житті людей. Раніше вкрай рідко люди купували пристрої для автономного живлення, альтернативні прилади для приготування їжі, сьогодні ж у пріоритеті стали якраз зарядні станції, повербанки та портативні газові пальники.

Давайте поговоримо про те, як придбати зарядні станції з таким набором характеристик, що буде актуальним як для дому, так і для тривалих подорожей, кемпінгу та риболовлі. Адже кожному хочеться придбати хороший агрегат на всі випадки життя з великою варіативністю використання.

Короткий екскурс про девайс

Зарядна станція є альтернативним джерелом енергії для безперебійного живлення або підзарядки декількох гаджетів одночасно, незалежно від умов, місцевості або часу доби. Портативний та естетичний прилад чудово впишеться в інтер'єр житлового приміщення чи офісу. Зарядна станція не вимагає палива і може працювати в приміщенні, не шкодить природі та здоров'ю людини. Не шумить і не виробляє шкідливих вихлопних або чадних газів. Що особливо актуально для мешканців багатоквартирних будинків, яким категорично заборонено використовувати генератори.

Прилад має кілька варіантів заряджання:

  • сонячні батареї;
  • автомобільний прикурювач;
  • стандартну мережу через розетку.

Час експлуатації залежить від того, що і в якій кількості витрачатиме заряд. Невеликі габарити та вага дозволяють брати її із собою в піші походи. Агрегат оснащений вбудованою функцією організації безперебійного живлення та додатковою системою, що забезпечує максимальну безпеку під час процесу використання.

Переваги зарядної станції

До великих плюсів "мега павербенка" відносяться: мобільність, компактність, екологічність та зарядку багатьох приладів одночасно. Заздалегідь продумавши власні потреби, можна вибрати станцію, де можна розширити ємність від 3.6 до 25 кВт.ч. Що дозволить підключати навіть побутову техніку або забезпечити все приміщення електрикою під час його непередбаченого вимкнення. Зрозуміло, щоб заживити будинок і техніку необхідна станція відповідної потужності, яка коштуватиме чималих грошей. У продажі існують будь-які варіанти, Вам тільки потрібно визначитися для чого вона потрібна і скільки Ви готові витратити.

Більшість користувачів вже встигли відзначити переваги, вона:

  • Заряджає кілька девайсів одночасно і заряджається сама.
  • Поповнює заряд за дуже короткий час. Все залежить від джерела.
  • Має варіант для підключення ще однієї батареї та надалі використовувати її як альтернативний обсяг заряду.
  • Здійснює самозарядку декількома способами.

Станція має великий діапазон потужності 210 Вт.год - 25 кВт.ч., що робить її варіативною в процесі експлуатації та розширює її функціональні властивості.

Інновації не стоять на місці і у продажу з'явилися моделі, які легко інтегруються в систему «Розумний дім», керуються за допомогою мобільного додатка та мають дисплей, на якому відображається важлива інформація.

Де знадобиться зарядна станція, крім домашнього використання?

Почнемо з того, що сучасні люди нікуди не вирушають без гаджетів, а їхній заряд має властивість швидко вичерпуватися. Неважливо, куди Ви підете – на рибалку, у похід чи на дачу, такий агрегат стане незамінним у будь-яких умовах. З ним відпочинок здобуде комфорт, затишок та безпеку. Особливо актуально зараз для використання нашими військовими у польових умовах, щоб заряджати не лише мобільні телефони, а й коптери, дрони, живити необхідну техніку.

 

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...