Працівники заповідника "Асканія-Нова" дякують за підтримку

На сьогодні критичні потреби заповідника по зернових кормах закриті. 

Про це повідомляється на сторінці заповіднику у Фейсбуці.

Окрім того, закуплено овочі, ветпрепарати, окремі будматеріали для поточного ремонту загорож, вольєрів, приміщень, де утримуються тварини. Придбано доступні комплектуючі до сінозбиральної техніки й технічні засоби, необхідні для виконання поточних робіт по життєзабезпеченню та обслуговуванню зоопарку та дендропарку.

В умовах сильної посухи готуємось до сінозаготівлі, оскільки цей ресурс є критично важливим для збереження існуючої колекції копитних тварин, та здійснення протипожежних заходів у заповідному степу. Зберігається гостра потреба у пальному.

Усі здійснені придбання відповідним чином задокументовані бухгалтерським відділом установи та оформлені через акти прийняття-здачі благодійної продукції.

Актуальними варіантами для допомоги лишаються:

Отримувач: ГО “Українська природоохоронна група”
Банк АО КБ «ПРИВАТБАНК»
IBAN UA193052990000026001015011451
ЄДРПОУ 42003795

Призначення платежу: "Допомога для заповідника "Асканія-Нова".

Реквізити для іноземних переказів за посиланням https://uncg.org.ua/nashi-rakhunky-dlia-blahodijnykh.../ з приміткою "Допомога для заповідника "Асканія-Нова".

PayPal [email protected]

Казначейське обслуговування бюджетних коштів установи не функціонує належним чином, тому доступу до реєстраційних рахунків Біосферний заповідник «Асканія-Нова» наразі не має.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини