Під час карантину на Херсонщині обмежать релігійні заходи

Про це говорили в Чаплинській районній державній адміністрації, там провели робочу нараду з представниками релігійних громад району.

На ній обговорили питання щодо запобіжних дій задля попередження поширення коронавірусу в релігійних храмах району та серед вірян, повідомляє РДА.

Голова районної державної адміністрації Володимир Галицький інформував присутніх священослужителів різних релігійних конфесій про важливість дотримання стандартних рекомендацій ВООЗ та МОЗ України для громадськості щодо зменшення впливу і передачі вірусу COVID-19, про заходи по зниженню ризику захворювання на коронавірус. Звернено увагу на вирішення питання щодо недопущення скупчення громадян у церковних храмах.

Спільно обговорилм ряд рекомендацій виконавчої влади представникам духовенства при відвідуванні храмів вірянами на період карантину. Не оминули питання проведення антисептичних заходів, використання одноразового посуду, проведення за можливості богослужінь у режимі онлайн тощо. Представники релігійних громад доповнювали рекомендації своїми пропозиціями. Зійшлися на беззаперечному виконанні вимог ВООЗ та на вжитті різного роду запобіжних дій задля попередження поширення коронавірусу при богослужіннях.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини