Хмарна екосистема IMOU: особливості та переваги

Відеоспостереження сьогодні - це вже більше, ніж просто пристрої, що записують і транслюють відео. Устаткування багатьох компаній інтегровано в єдині системи - IoT (Internet of Things, Інтернет речей). Це сучасна технологічна тенденція, яка реалізована в охоронній сфері.

Одна з компаній, що пропонує користувачам переваги IoT бізнес-системи "3 в 1", — IMOU, споживчий бренд компанії Dahua Technology. Відкрита хмарна платформа складається з хмари, smart-пристроїв і інтелектуальних технологій, що дають змогу взаємодіяти між собою — від-машини-до-машини, без участі людини.

Які камери використовуються в системі

IMOU випускає камери для встановлення всередині або зовні приміщення. Як в IP-відеокамерах інших виробників, в пристроях IMOU крім передачі даних в хмарне сховище передбачена можливість збереження запису на SD-карту і цифровий відеореєстратор.

Внутрішні

Для використання всередині приміщень є моделі з різним функціоналом. Камера Ranger 2 має кут огляду 355 °, оснащена детекцією людей, що працює з використанням штучного інтелекту. У моделі є вбудована сирена, функція нічного бачення, двосторонній аудіозв'язок, попередження про аномальні звуки.

Завдяки розширеним ІЧ-алгоритмам пристрій фіксує і передає якісну картинку і вдень, і вночі. Також IMOU камера оснащена кодеком H.265, завдяки якому економиться до 50% місця зберігання без втрати якості відео.

Вуличні

Вулична водонепроникна модель Bullet Lite з ІЧ-підсвіченням дарує чітку картинку вночі навіть на значній відстані — до 30 м. В камері використовується різна фокусна відстань для різних сценаріїв.

Модель Floodlight Cam оснащена прожектором 2000 лм для освітлення вночі. Можна налаштувати один з трьох режимів — ручний, нічний і той, що активується датчиком PIR.

На кого розрахована хмарна екосистема IMOU

Система IMOU розроблена для різних клієнтів, в ній реалізовані комплексні IoT-рішення для багатьох сценаріїв.

Розумний дім

IMOU — можливість створити розумну охоронну систему будинку. Для контролю можна використовувати ноутбук та мобільний телефон. У застосунку настроюється багато параметрів, зокрема графіки, миттєві оповіщення, зони активності тощо. Для керування Wi-Fi-камерами IMOU можна використовувати продукти Echo Show або Google Home.

Бізнес і різні установи

Хмарна екосистема IMOU може використовуватися для захисту різних об'єктів — магазинів, стадіонів, складів, навчальних закладів, стоянок тощо.

Моделі з двостороннім аудіозв'язком популярні в лікарнях, де крім безпеки вони дають змогу лікарям бачити та чути пацієнтів. Завдяки миттєвій інформації про стан хворих лікарі розставляють оптимальні пріоритети в догляді.

Переваги та особливості

Для захисту конфіденційності компанія використовує шифрування банківського рівня. Логи відео зберігаються в хмарі, щоб посилити безпеку, додатково передбачене встановлення персонального пароля.

Інші переваги:

Простота — відеоспостереження IMOU просте для встановлення та налаштування.

Інтеграція — крім настроювання як окремої екосистеми IMOU камера може бути додана в встановлення системи безпеки.

Оновлення — програмне забезпечення легко оновлюється, що дає змогу підтримувати прошивку в актуальному стані.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...