Гауляйтерці Нової Збур’ївки оголосили підозру в колабораціонізмі

У липні 2022 року підозрювана наталія бебешко добровільно обійняла псевдопосаду «голови сільської адміністрації села Нова Збур’ївка Скадовського району» та виконувала організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції у незаконно створеному органі влади, сприяла утвердженню окупаційної влади в селі. Про це повідомляє прокуратура Херсонської області.

“Упродовж серпня-вересня вона брала активну участь в організації псевдореферендуму, особисто проводила збори та агітаційно-роз’яснювальну роботу серед населення, закликаючи людей до так званого «волевиявлення»”, – йдеться в повідомленні.

За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури та Скадовської окружної прокуратури місцевій мешканці заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).

Гауляйтерка Нової Збур’ївки раніше працювала в місцевій сільській раді інспекторкою апарату і директоркою сільського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У 2010 році обиралася депутаткою сільради від партії регіонів, а у 2015 році – як самовисуванка.

З 2020 року внаслідок адміністративно-територіальної реформи Новозбур’ївську сільраду ліквідували – її приєднали до Голопристанської територіальної громади. Сам же Голопристанський район увійшов до складу Скадовського району.

Раніше ми повідомляли, що гауляйтеру Нижньосірогозького району повідомили про підозру.

Більше новин Херсона читайте у нашому Телеграм-каналі

Поділитися в Facebook

Тут будуть коментарі і форма залишити коментар ...

Схожi новини