Чемпіонат України Екстра-ліга 2021/2022, перемога “Продексім”. Фоторепортаж

Vgoru
11 січня 2022 06:30
2,080

Херсонська команда Екстра-ліги з футзалу “Продексім”, минулої суботи приймала команду “Моноліт/Viva-Cup” з Харкова. Зустріч завершилася перемогою наших земляків. Матч був завершальним у другому колі чемпіонату України з футзалу 2021/2022.

На 2-й хвилині гол у ворота харків’ян забив гол Михайло Зварич, а на 39 хвилині - Максим Бессалов. Тож “Продексім” переміг з рахунком 2 : 0.

Нагадаємо, що попередній матч між Продексім та Моноліт/Viva Cup у 9 турі чемпіонату України з футзалу  теж завершився на користь херсонської команди 5 : 1.

Наразі у турнірній таблиці чемпіонату  “Продексім” - на першому місці.

На другому - “ХІТ” (Київ). Третє місце посідає “Ураган” (Івано-Франківськ). На четвертому - “Кардинал-Рівнестандарт” (Рівне), а “Моноліт/Viva Cup” тепер на п’ятому.

Матеріал підготовлено у межах Медіашколи “Вгору”, що проводять Благодійна організація “Фонд милосердя та здоров’я” в партнерстві з Медіаплатформою “Вгору” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).