Підтримати нас

Жителі Херсонської громади можуть отримати електронні сертифікати на продукти й товари першої необхідності

Vgoru
24 лютого 2023 06:50
2,265
Поширити:

У співпраці з місцевою владою міста Херсона Всесвітня продовольча програма (ВПП), що є гуманітарною організацією ООН, та ADRA Ukraine розповсюджуватимуть електронні сертифікати для підтримки всіх жителів Херсонської громади. Усі нинішні мешканці міста Херсона та Херсонської громади мають право на електронні або паперові сертифікати від ВПП ООН.

Список сіл та селищ, що належать до громади:

Антонівка, Зеленівка, Комишани, Наддніпрянське, Богданівка, Петрівка, Садове, Степанівка, Благовіщенське, Зимівник, Інженерне, Молодіжне, Придніпровське, Приозерне, Сонячне.

Мешканці отримають два текстові повідомлення від “UN WFP” на свій телефон. 

  1. Перше повідомлення підтверджує, що ви можете отримати допомогу.
  2. Друге повідомлення містить номери сертифікатів. 

НЕ видаляйте повідомлення з номерами, оскільки це є ваш електронний сертифікат. 

Кожен мешканець Херсонської громади може отримати сертифікати загальною вартістю 3000 грн, що є допомогою на двомісячний період.  Один сертифікат має ціну 500 грн.

Електронний сертифікат – це унікальний восьмизначний номер для магазинів АТБ і тринадцятизначний номер для магазинів «Сільпо». 

На нього можна придбати продукти харчування або будь-які інші корисні речі (крім алкоголю та тютюну) в будь-якому магазині АТБ або «Сільпо».

Просто покажіть на касі номери електронних сертифікатів, які надійшли вам у повідомленні.  Якщо вартість придбаного товару перевищує вартість сертифікату, різницю необхідно покрити іншим способом оплати.  Якщо вартість ваших покупок нижча за 500 грн, гроші не повертаються.  Ви можете використати один чи декілька сертифікатів за раз. 

«Що робити, якщо я не отримав сертифікати або не маю мобільного телефона?» 

 Зазначимо, що сертифікати отримають лише нинішні жителі Херсонської громади. Також зазначимо, що SMS-повідомлення з номерами сертифікатів будуть надсилатися мешканцям у декілька етапів протягом першої половини лютого. Тому мешканцям варто дочекатися отримання SMS. Якщо ви є жителем міста Херсона, але не отримали сертифікат до кінця лютого, то в березні ви зможете зареєструватися для отримання паперових сертифікатів у місцях реєстрації.

Зауважте, що неможливо зареєструватися або подати заявку на отримання сертифікатів у ВПП або ADRA за номером телефону, тому немає необхідності телефонувати до цих організацій, якщо ви не отримали сертифікати. Будь ласка, зачекайте на отримання сертифікатів до березня.

Слідкуйте за інформацією про місця реєстрації на офіційних джерелах, зазначених нижче, або зверніться до найближчого пункту видачі гуманітарної допомоги чи пункту незламності. 

Всесвітня продовольча програма 

Сайт: wfp.org/helpUA  

Facebook: @WFPinUkraine 

Гаряча лінія:

0800600122

(з технічних питань використання сертифікатів)

ADRA Ukraine  

Сайт: https://www.adra.ua 

Instagram: https://instagram.com/adra_ukraine?igshid=NTdlMDg3MTY= 

Facebook: https://www.facebook.com/ADRA.Ukraine/

Гаряча лінія: 

+38 067 333 1752 

+38 093 170 6739 

+38 050 615 5750 

Час роботи: 

понеділок – п’ятниця: 08:00–20:00;

неділя: 08:00–20:00; 

субота: вихідний. 

Місцеві органи влади 

Сайт: www.miskrada.kherson.ua

Підтримайте незалежну журналістику. Долучайтеся до спільноти "Вгору" https://base.monobank.ua/

Поширити:
ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
ОСТАННІ НОВИНИ
Матеріали партнерів