Як зручно придбати взуття в американському магазині

Прихильники брендових речей знають, що знайти та придбати їх в Україні нелегко. Не всю продукцію, яку випускають відомі виробники, привозять у вітчизняні магазини. Якщо вона й продається, то за дуже високою ціною, вдвічі або навіть втричі дорожче, ніж на американських сайтах. Саме інтернет-магазини США вважаються еталонними для покупців.

Купувати там завжди приємно, адже асортимент дуже широкий, а ціни низькі, особливо в періоди акцій та розпродажів. Проте замовляти напряму не вийде через те, що онлайнг-гіпермаркети не доставляють посилки в Україну. Вирішити цю проблему допоможе форвардингова компанія EasyXpress, співробітництво з нею означає тільки вигідний шопінг.

Як робити покупки: простий алгоритм

Отже, сайт, де хочеться придбати брендове взуття за хорошою ціною, не доставляє покупки в Україну. Обійти це обмеження легко через EasyXpress – цей сервіс дозволить замовити кросівки з Америки будь-де й добре зекономити. Для цього достатньо зареєструватися на сайті форвардингової компанії та отримати фізичну поштову американську адресу. Нею треба надалі користуватися для покупок.

Отже, клієнт EasyXpress оформляє замовлення на певному сайті, а потім робить оплату зі своєї банківської картки або PayPal. Після того як від продавця надійде трекінговий номер (як підтвердження відправлення), його треба зареєструвати у своєму особистому кабінеті. Форвардингова компанія отримає посилку у власному офісі в США, оформляє й відправляє її в Україну морем або авіатранспортом.

Де найзручніше купувати взуття

Американських сайтів із такою продукцією дуже багато, залишається тільки обрати той, де вдалося знайти річ потрібного кольору, розміру або виробника. Доставка товарів із США з EasyXpress буде дуже простою, незалежно від магазину, де покупець зробив замовлення. Серед найпопулярніших такі:

  • eBay. Найвідоміший у світі онлайн-аукціон, де представлені як нові, так і вживані лоти від різних покупців. Їх можна придбати за запропонованою ціною чи поторгуватися;
  • Amazon. Один із найбільших американських онлайн-гіпермаркетів, де пропонується купити не лише одяг і взуття, а й будь-яку іншу продукцію;
  • 6pm. Стоковий магазин речей для дітей та дорослих, називається так тому, що кожного вечора о 06:00 тут проходить розпродаж;
  • NewBalance. Відомий виробник, котрий випускає кросівки для професійного спорту та повсякденного носіння.

Можна обрати також будь-який інший магазин, де сподобався асортимент і влаштовують ціни.

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також