Як відрізнити оригінальний чохол Apple від підробки

Щороку iPhone очолює рейтинг смартфонів, що найбільш продаються. Це преміальний гаджет з вишуканим дизайном, який потребує надійного захисту. Разом із випуском нових iPhone компанія Apple виготовляє фірмові чохли для всіх моделей.

Цінники на оригінальні кейси цього бренду досить високі, тому на ринку існує величезна кількість реплік таких чохлів за меншою ціною. Але одного разу відчувши фактуру якісного кейса від Apple у руці, купувати підробку вже не хочеться, бо таких тактильних відчуттів не дає жодного іншого виробу. В інтернет-магазині StorePods представлена велика кількість моделей оригінальних силіконових, шкіряних та полікарбонатних чохлів від Apple, які стануть не лише надійним захистом, а й статусним аксесуаром.

Як розпізнати підробку

Незалежно від того, силіконовий це чохол або шкіряний, ознаки підробки практично однакові. Щоб розпізнати, який кейс є копією, а який оригіналом, необхідно звернути увагу на 3 головні критерії.

Коробка

Оформлення упаковки компанія Apple приділяє не менше уваги, ніж самому кейсу. Текст надрукований на коробці виконаний шрифтом San Francisco від Apple, тоді як на копіях зазвичай використовують стандартні шрифти. На протилежному від лицьового боку упаковки оригінального чохла можна знайти штрих-код, який легко перевірити на справжність, просто зайшовши на сайт Apple. Інформація, вказана там, має співпадати з придбаною моделлю. Якість виконання коробки має бути на найвищому рівні. Жодних кривих ліній, нерівних написів і великої кількості ієрогліфів. Присутність хоча б однієї з перерахованих характеристик має, як мінімум, насторожити.

Зовнішня сторона

Зовнішню частину чохла оригінального екземпляра складно відрізнити від добре виготовленої копії, але все ж таки можливо. Варто уважно оглянути поверхню та помацати її. Якщо силікон гладкий і приємний, але на бік виробу помітні шви — це точно підробка. Ще однією відмінністю оригінального виробу є «вдавлений» логотип на задній частині чохли. У копій він зазвичай наклеєний поверх силікону.

Внутрішня сторона

Зсередини силіконові та шкіряні кейси вкриті мікрофіброю, яка допомагає уникнути подряпин при потраплянні всередину пилу. На оригінальних виробах мікрофібра м'якіша, щільно прилягає до країв чохла і не відклеюється. Текст на внутрішній стороні чохла у копій часто відсутній, у той час, як на оригінальних кейсах всі букви чітко видно. 

На які інші відмінності варто звернути увагу

Оригінальні чохли подобаються не всім любителям техніки Apple. Деякі вважають за краще купити якісну копію, яка коштуватиме мінімум удвічі дешевше. Однак при виборі такої репліки варто знати та про мінуси такого придбання. У шкіряних кейсах, які копіюють чохли Apple, кнопки виглядають дещо меншими та не так акуратно, а також набагато гірше натискаються. Згодом ця ситуація трохи покращується, оскільки чохол розношується.

Щодо матеріалу, то більшість тих, хто придбав оригінальний продукт, відзначають велику м'якість матеріалу як із зовнішнього, так і з внутрішнього боку. На репліках поганої якості нескладно буде помітити лінію склеювання зовнішнього, шкіряного або силіконового та внутрішнього, бархатистого шару. Дуже важливо звернути увагу на роз'єми під кнопки та камеру iPhone. Усі вирізи на чохлі повинні ідеально збігатися і не заважати натисканню кнопок або, наприклад, перемикача беззвучного режиму.

Оригінальний аксесуар буде значно дорожчий за свою репліку. Це обумовлено великими витратами на матеріали та виробництво, які гарантують кращу якість та тривалість носіння. Звичайно, фірмовий чохол зберігатиме солідний вигляд значно довше. Краї спочатку матового чохла з часом затруться, але у репліки це станеться значно раніше. Також важливо відзначити, що оригінальний кейс менше брудниться і його легше відтерти, якщо на поверхні з'явився бруд. 

Підсумок

У покупця всього є вибір: купити оригінал чи копію, але тепер, озброївшись знаннями, вибрати оригінальний аксесуар і не стати жертвою шахраїв значно простіше. 

 

Більше оперативних новин про Херсон та області у нашому телеграм каналі. Підписуйтесь!

Читайте також